Realizacja dla firmy AUTO-DAN z Nieporętu koło Warszawy.Wdrożenie serwisu z prezentacją oferowanych usług

Realizacja dla firmy AUTO-DAN z Nieporętu

Realizacja dla firmy AUTO-DAN z Nieporętu koło Warszawy.Wdrożenie serwisu z prezentacją oferowanych usług związanych z bramami segmentowymi, automatyką bramową, systemami parkingowymi. Serwis zawiera pełną ofertę produktową oraz usługi firmy. W serwisie galeria zdjęć z realizacji. Serwis w języku polskim, responsywny - przystosowany do urządzeń mobilnych.

Aktualizacja silnika Joomla do wersji 3.9.25

Aktualizacja silnika Joomla do wersji 3.9.25

Szanowni klienci,
W dniu 2 marca 2021 została wydana nowa wersja silnika CMS Joomla w wersji 3.9.25. W nowej wersji zostało wprowadzonych 9 poprawek bezpieczeństwa zabezpieczające przed nieautoryzowanym dostępem oraz szereg innych poprawek i usprawnień.
Pragnę poinformować iż wszystkie strony i serwisy którymi się opiekuję zostały już zaktualizowane do najnowszej wersji. Aktualizacja silnika Joomla do 3.9.25

 

Realizacja dla firmy DAMEL z Józefowa koło Warszawy

BRAMY-NAPEDY.COM.PL

Realizacja dla firmy DAMEL z Józefowa koło Warszawy.Wdrożenie serwisu z prezentacją oferowanych usług związanych z bramami segmentowymi, automatyką bramową, roletami oraz żaluzjami fasadowymi. Dodatkowo prezentacja oferowanych usług, galeria zdjęć z realizacji. Serwis w języku polskim, responsywny - przystosowany do urządzeń mobilnych.

Nowe szkolenie z Google ADS

Nowe szkolenie z Google ADS

Trzeba się rozwijać - w dniu 9 lutego 2021 brałem udział w zorganizowanym przez Mariusza Pryszczewskiego z firmy PPCefekt szkoleniu dotyczącym optymalizacji kampanii Google ADS.

Nowy klient - nowe wyzwanie

Nowy klient - nowe wyzwanie

Tym razem branża budowlana i ciekawy produkt jakim są gładzie tapetowe. Klient zlecił mi prowadzenie profilu firmowego na Facebooku - firmy Renovit.

Tarcza finansowa PFR 2.0 - obowiązki beneficjenta

Tarcza finansowa PFR 2.0 - obowiązki beneficjenta

Szanowni Klienci!

W tych trudnych czasach niektóre firmy mocno ucierpiały, dla tych którzy bardzo mocno odczuli skutki pandemii zostały wprowadzone programy pomocowe np. Polski Fundusz Rozwoju (PFR) wprowadził program Tarcza Finansowa PFR 2.0. Jeżeli udało Wam się pozyskać środki z tego funduszu należy też pamiętać o obowiązku informacyjnym na stronie WWW.

Aktualizacja silnika Joomla do wersji 3.9.24

Aktualizacja silnika Joomla do wersji 3.9.24

Szanowni klienci,

W dniu 12 stycznia 2021 została wydana nowa wersja silnika CMS Joomla w wersji 3.9.24. W nowej wersji zostały wprowadzone 3 poprawki bezpieczeństwa zabezpieczające przed nieautoryzowanym dostępem oraz szereg innych poprawek i usprawnień. Pragnę poinformować iż wszystkie strony i serwisy którymi się opiekuję zostały już zaktualizowane do najnowszej wersji.

Krótkie podsumowanie 2020 roku AL-TAIR

Minął kolejny rok funkcjonowania mojej firmy na rynku IT, to zachęca do podsumowań.

Realizacja dla firmy KAMM z Legionowa

KAMM.PL

Realizacja dla firmy KAMM z Legionowa. Przeniesienie i wdrożenie serwisu z prezentacją oferowanych usług: skup i transport złomu, sprzedaż kruszyw, usługi wyburzeniowe, sprzedaż materiałów budowlanych. Poprzednia wersja serwisu była na systemie Wordpress który nie był na bieżąco aktualizowany i optymalizowany. Przeniesienie zawartości ze starego systemu -teksty, grafiki,  zabezpieczenie przed włamaniami na bezpiecznym systemie Joomla. Serwis w języku polskim, strona responsywna - przystosowana do urządzeń mobilnych.

Realizacja dla firmy LUMOS z Kielc

OKULISTYKAKIELECKA.PL

Realizacja dla firmy LUMOS z Kielc. Przeniesienie i wdrożenie serwisu z prezentacją oferowanych usług medycznych i zabiegów okulistycznych. Poprzednia wersja serwisu była na systemie Wordpress który niestety był mocno zawirusowany. Udało się odzyskać teksty i grafiki oraz przenieść i zabezpieczyć przed włamaniami na bezpieczny system Joomla. Serwis w języku polskim, responsywna - przystosowana do urządzeń mobilnych.

Al-TAIR Tomasz Grzechnik

Dane firmowe

AL-TAIR Tomasz Grzechnik
05-100 Nowy Dwór Maz.
ul. Magistracka 1/10
NIP:531-109-62-69

Partnerzy

biuromg-logo-circle.png
dagmara-50.png

Kontakt

tel. +48 603 946 183
email: biuro@al-tair.pl